CZ | EN
facebook

CATERING

Cocktail jako cateringová akce nebo v našich prostorech

Cocktail chápeme jako společenskou akci s kratším charakterem, ale nikoliv s nižším gastronomickým zážitkem. Ochutnejte naše pečlivě připravované kanapky v studené, teplé nebo sladké podobě. Doporučujeme tyto delikatesy doplnit o ochutnávkové porce vybraných pokrmů. Řekněte si o nabídku sestavíme ji dle Vašich požadavků a přání.Raut jako cateringová akce nebo v našich prostorech

Raut, je společenská akce vhodná pro větší je počet osob, je možný uspořádat Ve vašich prostorech nebo Vámi vybraných popřípadě v naši provozovně RESTAURANT MAJÁK. Při Vašem zadání vždy hledáme možnost, jak nejlépe vyhovět Vašim požadavkům a zvláštním přáním. Obsah rautu a formu servisu přizpůsobujeme danému prostoru tématu nebo příležitosti ke které je raut pořádán. Řekněte si o nabídku sestavíme ji dle Vašich požadavků a přání.

Coffeebreak jako catering nebo v našich prostorech

Coffeebreak neboli malé pracovní občerstvení se může skládat se sendvičů, sladkého pečiva až po lehké teplé občerstvení včetně, teplých a studených nápojů. Objednáte přivezeme, uklidíme, odvezeme. Tuto službu je možné objednávat jak s obsluhou tak bez obsluhy. Řekněte si o nabídku, zpracujeme dle Vašich konkrétních požadavků.Office catering

Cateringové služby do Vašich kanceláří

MAJÁK Office catering stále žádanější a oblíbenější služba. To vše lehce, rychle a chutně přímo ve Vaší kanceláři. Náš catering připraví pracovní snídaně, obědy, večeře. Doručíme vše na místo včas a ve správné kvalitě. Dodávky je možné realizovat s obsluhou i bez. Řekněte si o nabídku, zpracujeme dle Vašich konkrétních požadavků.

Firemní stravování - kantýna

Kantýna - klíč ke spokojenosti Vašich zaměstnanců

Firemní stravování je možná forma benefitů pro Vaše aměstnance. MAJÁK CATERING nabízí dovoz obědových menu v jednorázových termoboxech použitelných k ohřevu v mikrovlnné troubě nebo i formou výdeje obědů pokud to Vaše prostory umožní. Menu pro firemní stravování je sestavováno na 14 dnů tak aby Vaši zaměstnanci měli čas vybrat a Váš personalista v klidu objednat. Objednávky firemního stravování je potřeba zasílat vždy v pátek na následující týden. Rušení obědů je možné nejpozději do 9:30hod. V den závozu. Nabízíme každý den výběr ze čtyř druhů pokrmů. Vařené v té nejlepší kvalitě za dostupnou cenu. Platba je možná hotově, bankovním převodem, nebo stravenkami.Galavečeře cateringovou formou nebo v našich prostorech

Snad nejnáročnější forma společenských akcí. Kde hraje nejdůležitější roli souhra kuchařů, obsluhujícího personálu a celkové organizace akce. Při této příležitosti nelze ani sebemenší chybu tolerovat. Proto je potřeba i delší doba na přípravu galavečeře. Přípravě menu k této příležitosti se věnuje snad nejvíce času od prvního náčrtu až do samotné realizace, sestavíme pro Vás menu dle Vašich požadavků a možností. 100% příprava, 100% realizace, 100% výsledek, 100% spokojenost. Galavečeře je možná uspořádat ve Vámi vybraných prostorech, nebo v našich prostorech MAJÁK RESTAURANT.BBQ, zahradní párty

Život nejsou jen starosti, ale také zábava, tak proč si nepřipravit zábavné letní odpoledne?

S MAJÁK CATERINGEM to zábava opravdu bude, žádné starosti s přípravami, žádné špinavé nádobí... jen zábava a přátelé, se kterými se rádi vidíte a máte si o čem vyprávět. Grilování ryb, masa, zeleniny a ovoce, k tomu dobré víno, cocktaily a to vše v přátelské atmosféře a hlavně bez starostí. Řekněte si nabídku.

MAJÁK BEERFEST

Jak je psáno výše život nejsou jen starosti, tak proč si nepřipravit zábavný den?

MAJÁK CATERING nabízí beerfest v podobě grilovaní selátka, krocanů, kuřat, klobás až po opékání buřtů, dalších pivních specialit včetně pivních dezertů, točeného piva dle Vašich požadavků. Pivních koktejlů a všeho co k pivu patří. Naším domovským pivovarem je Plzeňský prazdroj. Maják beerfest Vám uspořádáme ve vašich prostorech, V naši provozovně nebo i třeba na zelené louce, kde je možné přidat i outdoorový program dle vašeho přání.

Přivezeme pobavíme, napojíme, nakrmíme, uklidíme a na Vás zůstává jen zábava s Vašimi přáteli.

Řekněte si o nabídku sestavíme ji dle Vašich požadavků a přání.Dětské párty

Víme, že naše děti jsou pro nás vším, co máme, co nás naplňuje a co dává smysl našemu životu. Občas pro ně chceme připravit zajímavou oslavu s jídlem, co milují, výzdobou co obdivují a programem, který je baví. Ano, to je ta správná oslava a navíc bez starostí. Oslava Vašich dětí je i Vaší oslavou. To umíme a děláme, protože děti máme a chápeme.

Dětskou oslavu můžeme připravit u vás doma, doplnit zahradním grilováním nebo můžeme nabídnout prostor našeho MAJÁK RESTAURANTU.

Řízená degustace vín

Degustace vín, skvělý doplněk pro Vaší party

Dobrý catering se neobejde bez dobrého vína. Proto na cateringové akce nabízíme doplnění nápojového baru ještě degustačním vinným menu, kterým Vás vždy provází zkušený sommeliér, který vína doporučuje k jednotlivým pokrmům Vašeho rautu nebo Vám prozradí více o charakteristice nabízených vín.

Nejušlechtilejším nápojem je zajisté víno. O jeho chuti a výrobě, pěstování se dá mluvit neomezeně dlouho. Ovšem jen z úst opravdového odborníka je výklad správný. Seznamte se s vínem, ochutnejte a pochopte, proč se o něm dá mluvit hodiny a hodiny. Naše degustace vytváří a řídí zkušený sommelier.

Degustace vína se dá objednat i jako samostatná akce kde Vám sestavíme degustační menu vína a finger food k jednotlivým odrůdám a druhům vín.

Řekněte si o nabídku degustačních kolekcí.