CZ | EN

KUCHYŇ

Šéfkuchař Majáku Jan Ehrenberger vaří především českou a středomořskou kuchyni. Každý si jistě vybere z velké nabídky italských specialit v zajímavých kombinacích – například Ravioly plněné telecím masem s grilovanou zeleninou. V nabídce jsou i pizzy. Z české kuchyně jsou zastoupeny především různé druhy mas na zajímavé způsoby s netradičními ingrediencemi. Nakonec je určitě potřeba ochutnat domácí dezerty, nebo širokou nabídku smetanových zmrzlin.

 O víkendech připravuje šéfkuchař speciální Víkendové menu, ve kterém sleduje sezónní ingredience a aktuální trendy. Pro děti je sestaveno speciální menu, které bere v potaz dětské chutě a požadavky a stejně tak je dětem uzpůsobena i porce.

 „Rádi u nás vítáme i dětské strávníky. Proto jsme pro ně připravili nejen dětský koutek, který je baví, ale také dětské menu, které jim chutná. A aby se u nás cítili opravdu dobře, máme pro děti připraveny i speciální dětské talíře, příbory a prostírání. A pro maminky s nejmenšími dětičkami máme i přebalovací pult,“ řekl manager Jan Novák.

 Šéfkuchař  Jan Ehrenberger rád doporučuje k ochutnání , Zeleninový salát s rozpečeným kozím sýrem s medem, Ravioly s pečeným telecím masem a především Pečené jehněčí koleno na majoránce a jako zákusek Karamelové jablíčko se skořicovými tousty a ořechovou zmrzlinou.