CZ | EN
facebook

SPECIÁLNÍ COVID NABÍDKY

ově Vám nabízíme službu ve spolupráci s naším řeznictvím

a restaurací. Produkt je označen 1. Na Víkend Vám Připravíme a 2. Na Víkend Vám Navaříme.

Přečtě te si představení produktů

Vzhledem k tíživé době jsme dali hlavy dohromady a napadlo nás spojit síly a nabízet Vám produkty z našeho řeznictví i v restauraci. Připravili jsme pro Vás nabídku

1. Na Víkend Vám Připravíme

DORAŽ SI SÁM

Pod tímto názvem nabízíme: Rolády vepřové, kuřecí, hovězí, krůtí, španělské ptáčky, masa připravená na pečení, grilování vše vakuově baleno pro Vaše pohodlí viz.nabídkový list. Každý balíček má kartičku s návodem k přípravě. Dále Vám nabízíme čerstvé maso z českých chovů vakuově balené. Nabízíme naše uzenářské výrobky viz. nabídková list. Většina výrobků je bezlepková.

2. Na Víkend Vám Navaříme

O VÍKENDU NEVAŘÍM

Pod tímto názvem Vám nabízíme možnost objednání víkendových pokrmů pro celou rodinu viz. nabídkový list. Nabídka se mění každý týden a je vystavena od pondělí na fb. Majáku a www stránkách Majáku.

??A JAK TO VŠE BUDE FUNGOVAT??

Objednávky jsou přijímány od pondělí do čtvrtka do 12,00hod, a to proto abychom vše pro Vás v pořádku připravili v té nejvyšší možné kvalitě. Objednané produkty budou vydávány v pátek od 10,30hod do 15,00hod. Pokud se Vám nebude chtít jít ven rádi zavezeme objednávky nad 600kč zavezeme zdarma. Po dohodě i v sobotu. Každý měsíc bude probíhat soutěž kde budeme lososvat jednoho výherce. Oč se bude hrát?

VÍKENDOVÝ OBĚD PRO 4 OSOBY/ O VÝROBKY Z NAŠEHO MASOKRÁMU